loading icon
wiezijnwij

One Team One Dream !

Bij de Huisleverancier werkt ondertussen een gedreven team van 10 enthousiaste toppers:

Onze Vastgoedmakelaars & -consulenten, Secretaresse, Dossierbeheerder, 

Vastgoedstyliste/Fotografe, Marketingmensen & Managers, die blijven nadenken hoe we ons dagelijks kunnen verbeteren...

Want graag realiseren wij uw dromen.  Of het nu over koop/verkoop, huur/verhuur, styling, aankoopbegeleiding of gewoon advies gaat.

Elke Vastgoedmakelaar of -Consulent is opgeleid om u van A tot Z te begeleiden, tevens staat u altijd in direct contact met uw Dossierbeheerder.

Wij zijn vooral actief ten zuiden van Antwerpen, aan de Westkust in Oostduinkerke (Koksijde & omstreken) en vanaf heden ook in de Antwerpse Kempen !

 
 
 
 
 
 

David Druyts

Zaakvoerder & Erkend Vastgoedmakelaar
BIV: 505 467
david@dehuisleverancier.be
Regio Koksijde, Oostduinkerke en St Idesbald

Sylvie Michiels

Zaakvoerder & Vastgoedstyliste/Fotografe
sylvie@dehuisleverancier.be

Mathias Van de Walle

Stagiair Vastgoedmakelaar
BIV: 512 778
mathias@dehuisleverancier.be
Regio Edegem, Hove, Boechout, Lint en Vremde

Isabelle Provoost

Stagiair Vastgoedmakelaar
BIV: 513 986
isabelle@dehuisleverancier.be
Regio Aartselaar, Rumst en Wilrijk

Bruno Schuddinck

Vastgoedconsulent Kempen
bruno@dehuisleverancier.be
Regio Kempen (Antwerpen)

Julie Mcheik

Vastgoedconsulente
julie@dehuisleverancier.be
Regio Kontich, Waarloos, Berchem en Mortsel

Elke de Bruyn

2 Marketing medewerkers

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer wetenVerder gaan